Eklenme tarihi: 04/03/2023 – 15:47

Son güncellenme tarihi: 04/03/2023 – 15:47


    ŞEYTAN’IN KARABİLİM’İ

Dünyamız tehlikededir…

Ülkemiz tehlikededir…

Yeryüzü yağmalanmaktadır…

Ne varsa “yapay“laştırılmaktadır… Sinsice! Gizli gizli! İçimizden, dışımızdan, insan olmaktan çıkarıyorlar her birimizi! Dönüştürüyorlar… Ve bizler hiçbir şeyin farkında değiliz sanki! Şirk – et’ler artık gizlice yapmıyorlar ki! Açıktan alanen şirk – peşinde olduklarını ilan ediyorlar. Hiçbirimizden ses çıkmıyor %99’u Müslüman olan ülkemde. Nedir bizlerdeki bu körleşme? “Teknoloji” tutkunluğu belki de! Her gün içine çekiyor ve bir bir öldürüyor bizleri! Görmüyor musunuz? Baktığımız yerde gördüğümüzü sandıklarımız artık gerçek değil, sanaldır, yalandır. Sanal bir dünyanın içinde yaşıyoruz. Hayatı bizlere böylesine yaşanmaz kılan şirk – et’ler, çok ince bir zamanlamayla yıllardır, bugün için hazırlık yaptılar. Önce hepimizi o ekranlara bağımlı hale getirdiler. Diziler, filmler, oyunlar… Ellerimizdeki ve duvardaki ekranların içine gömdüler bizi. Dijital dünyanın dini! Dijital “put”lara tapmayı şart koşuyor. Haşa tanrınız da “dijital “dir diyor. Great Reset dedikleri tamda budur! ‘İnsan’la şeytanın iç içe geçmesi. Mikro – alemdeki şirkin, Makro- alemde de tamamlanmasıdır. İnsan zihnini yapay zekaya aktarılmasıdır. Bunu başarabilirlerse, insandan geriye pek bir şey kalmayacak.

Şirk-et’ler bize ‘İnsan’a yaşam alanı bırakmayacaktır. Ya damgalıyorlar, ya da sürgüne gönderiyorlar o dijital kamplara.

Değerli okurlarım; insan nesli tehlikededir. Virüs, aşı, küresel ısınma, kuraklık, açlık, iç çatışmalar, global ölçekli savaşlar, deprem’ler, ve nükleer. Bunların hepsi önceden planlanmıştır. Ve şirk-et’lerin dünyamızı dijital hale getirmelerini beklemiştir. Bizleri o sentetik yaşama mahküm edebilmek için, akıllı telefonlarımızdan yayılan ışınlar, elektro manyetik alan, hangi şirk – etlerin bize hizmetidir. O şirk-etlerin sahibi kimdir? Aşı şirk-etleri, tıp, teknoloji, GDO, Farmakoloji, medya, hepsinin de sahibi aynıdır. İnsana düşman olan ne varsa! ‘Ojenik uygarlık ‘dedikleri budur. Şeytanın “karabilim”i, doğal olan ne varsa yapaylaştırılmış! Yeryüzü tabiatımız ve tüm insanlık! Hepsi yapaylaştırılmak üzeredir.

Ne yazık ki! Devletler, hükümetler, küresel Şirk-et’ler, medya, üniversiteler, STK’lar, mabetler bile işgal altındadır.

Değerli okurlarım;

Bundan sonra daha da gayretli olmalıyız. Dünya’da hangi alanda yeni gelişmeler oluyorsa okuyup araştırmalı ve hepsini birden muhakeme etmeliyiz. Buradan çıkan sonuçları da herkesin anlayacağı bir dille geniş kitlelere aktarmalıyız. Sosyal medya eğer doğru kullanabilir ise hepimiz için faydalı bir bilgi platformuna dönüşebilir. Yeter ki onun haz tuzaklarına kapılıp orada tüm vaktimizi harcamayalım! Ve bilgilerimizi de makul bir uslüp içinde paylaşalım. Şirk-et’lerin kurduğu tuzakları, karanlık planlarını önceden haber alıp insanlığı uyarmalıyız! Metafizik okuma budur! Bizim kadim tarihimizde bütün beylerin, padişahların, yanlarından hiç ayırmadıkları o metafizik danışmanları, aksakallılar hep bunun için vardılar… Ya bugün! Maalesef ki liderlerin pek çoğu tam ters yöndeki danışmanlarla kuşatılmışlardır. Onlar şirk-et mensuplarıdır.

Devlet! Bu kadim devlet! “Hikmet”li olup gerçek ilmi de kendine şiar edinmiş insanlar tarafından yönetilmelidir.

Bugün işte böylesi bir bakışa ihtiyacımız var.

Gerçekleri gören bir bakış!

 

Eğitimci yazar – Soner Atabek

 

1 thought on “ŞEYTAN’IN KARABİLİM’İ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir