Eklenme tarihi: 06/02/2023 – 10:18

Son güncellenme tarihi: 27/02/2023 – 0:57


                     KİTLESEL İMHA PLANI

Değerli okurlarım;

Gerçek olan her şeyin çok daha değerli olduğu bir zamandayız. Hakiki olan her cümlenin her kelimenin hatta her harfin çok daha anlamlı olduğu bir devirdeyiz. Sözün hakikatinin devamlılığı için yazmalıyız. Yoksa doğru sözlerin içini boşalttılar, manasız onca yazılar türettiler.

Doğru, hakikatli yazılar olmazsa, hiç kimse birbirini anlayamaz. Aslında yaşadığımız kaos, anlam karmaşası bundandır. Kelimelerin içi boşaltılarak insanların boş manasız, anlamsız bir hayatın içine bilinçli şekilde sevk edildiğine inanıyorum. Aslında bu tüm insanlığı sinsice imha planı.

Çekilen acılar sözün hakikatinin, doğrunun kaybolması yerine yalanın, talanın geçmesi sebebiyledir ki; tarih boyunca bir daha bu acıların yaşanmaması için yaşanılan tüm kitlesel acılar bile bugün normalleştirilmeye çalışılıyor.

Kitlesel imhalar top, tüfek, tankla yapılmıyor ki artık! Bu imhalar yüksek teknoloji, farmakoloji, mahiyeti belirsiz sıvıları bizim ve çocuklarımızın bedenlerine zerk edilmesi, yapay genler, DNA, tekamülü, tohum, GDO, uydulardan elektromanyetik frekanslar gönderilerek yapılıyor. Ve hiç kimsenin gerçek ölüm nedeni bilinmiyor artık. Her şey kamuoyundan gizleniyor.

Üzerimize dijital tsunami gibi gelen bu yeni dünya düzeni… Maalesef insan neslinin sona erdirme saikiyle programlanmış ‘’yapay zekâ ‘’ ürünüdür. Ve onların getirmek istedikleri gelecek; yapay, hibrit, mekanik, dijital köleliktir.

Değerli okurlarım; tarihe baktığımızda geçmişte olanlarla sanki bugünün temelleri atılmış, tarihte ne olmuşsa hepsi bu günler içinmiş. Salgınlar, depremler, sıvılar, gıda kıtlığı, buğday tarlalarındaki yangınlar, savaşlar, küresel ısınma, ahlak dışı sapkınlıklar, değişken cinsiyetler, dinsizlik Hepsi çok ürkütücü ve insanların çoğunluğu elektromanyetik hipnoz altında.

Alametler öylesine arttı ki, vicdanları köreltebilmek için tüm imkanlarını kullanıyorlar. Dijital donanım, hız, haz, kitlesel narsizim, dünya yönetimi bu sapkınların elinde. Ahlaksızlık, cinsiyetsizlik, fıtrat karartma, dinsizlik, yeryüzüne ve insan bedenine yapay gen, hibrit insan. Doğal olan ne varsa tam bir müdahale. Kitlesel imha. İnsana yaşam gerçeğini unutturma. Sadece bireysel değil, cehenneme kitlesel sürüklenme.

Ya bu sürüklenmenin hiç farkında olmayanlar…

Çocuklar, gençler, yaşlılar topyekûn bu uykudan uyanmalıyız. Bu modern dünyada ne kadar mazlum, masum insan kaldıysa uyandırmalıyız. Ama önce biz uyanmalıyız. Yoksa bugünün dünyasında, şeytanın dijital teknolojisi karşısında yenileceğiz. Dünyanın bu uyanışa ihtiyacı var.

Vicdanını kirletmeyen, kalbini temiz tutmayı başaran insanlar! Hepimizin birbirimize ihtiyacı var. Dayanışmaya, gönülden sohbet etmeye ihtiyacı var. Yazımı Mehmet Akif’in şu dizesiyle sonlandırıyorum.

“Alemde ziya yoksa halk etmelisin halk.

Ey elleri böğründe yatan şaşkın adam kalk”

 

Sevgiyle kalın

Hoşça kalın

 

Eğitimci – Yazar Soner Atabek

 

 

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir