Memduh Büyükkılıç’tan Eğitim-Bir Sen mesaisi

Eklenme tarihi: 09/04/2022 – 10:58

Son güncellenme tarihi: 09/04/2022 – 10:58


Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Eğitim-Bir-Sen Kayseri 1 Nolu Şube tarafından düzenlenen Genişletilmiş İl Divan Toplantısı’na katıldı. Büyükkılıç, “İnsanlığa hizmet sevdasına sahip çıkacağız” dedi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yerel yönetim hizmetlerinin yanı sıra vatandaşlarla, esnaflarla, öğrencilerle, sivil toplum kuruluşlarıyla ve kamu kurum ve kuruluşları ile bir araya gelmeye talep ve önerileri yerinde dinlemeye devam ediyor.

Bu kapsamda Büyükkılıç, bir düğün salonunda gerçekleşen Eğitim-Bir-Sen Genişletilmiş İl Divan Toplantısı’na katıldı. Toplantıya Başkan Büyükkılıç’ın yanı sıra Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen İl Başkanı Aydın Kalkan, ilçe milli eğitim müdürleri, sendika şube başkanları ve il temsilcileri katıldı. 

Başkan Büyükkılıç, birlik beraberlik mesajları vererek, “Cenab-ı Allah tuttuğumuz oruçları rızasına uygun şekilde kabul eylesin. İnşallah sahurlarına, daha nice iftarlarına, Kadir gecelerine, bayramlarına erişmeyi nasip eylesin. Ay yıldızlı Türk Bayrağımızın altında hep beraber davamız için, bayrağımız için, insanlığa sevdamız için, vatanımız, milletimiz, inancımız için yaşamayı, yaşatmayı nasip eylesin diye dua ve temenni de bulunuyorum” dedi.

İnsanlığa hizmet sevdasına sahip çıkacaklarını dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Sizleri böyle güçlü bir şekilde görmek, bir arada görmek bizleri keyiflendiriyor.  Sadece Kayseri’nin değil, Türkiye’nin değil, dünya insanlığının ihtiyacı var.  Davamıza, insanlığa hizmet sevdasına sahip çıkacağız, bu şuurda bu anlayışta elhamdülillah. Sarız’da bizim, Yahyalı’da bizim, Pınarbaşı da bizim, Develi’de bizim” diye konuştu.

 

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir