Gaziantep’in Kurtuluşu temalı Rap Müzik Yarışması’nda kazananlar belli oldu

Eklenme tarihi: 23/03/2022 – 13:39

Son güncellenme tarihi: 23/03/2022 – 13:39


Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (GBB), Kültür ve Turizm Bakanlığı, Gaziantep Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gaziantep’i Geliştirme Vakfı (GAGEV) iş birliğinde düzenlenen “Gaziantep’in Kurtuluşunun 100. Yılı Temalı Rap Müzik Yarışması”nda dereceye giren gençler ödüllerini aldı.

GAZİANTEP (İGFA)- Gençlerin kendilerini ifade etme becerisini geliştirmek ve serbest zamanlarını nitelikli hale getirmek için gerçekleştirilen yarışmada 10 finalist arasından besteleri ve yorumuyla birinci olan Suat Demirkıran’a 3 bin lira, ikinci sıraya yerleşen Aykut Narin’e 2 bin lira ve 3’üncü Muzaffer Salih Oğuz’a bin lira para ödülü verildi.

Jüri koltuğunda Zişan Gülhan, Mehmet Emin Beyaz, Adil Çete, Ahmet Baş ve Çağdaş Kaya’nın oturduğu yarışmada kazanan isimler, Onat Kutlar Konferans Salonu’ndaki etkinlikte sahne performanslarıyla katılımcılara keyif dolu anlar yaşattı. 

İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e ve ekibine gençlere yönelik organize ettiği kültürel etkinlikler dolayısıyla teşekkür etti.

Ödül töreninde Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, GBB İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişim Daire Başkanı Murat Geç ve jüri üyesi Gaziantep Üniversitesi Konservatuar Bölümü Öğretim Üyesi Adil Çete, derece alan isimlere ödüllerini verirken günün anısına fotoğraf çektirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir