Emre Kaya’dan ‘Usta’ şarkılar

Eklenme tarihi: 25/03/2022 – 8:30

Son güncellenme tarihi: 25/03/2022 – 8:30


Besteci, Söz Yazarı, Müzisyen ve Yorumcu Emre Kaya, bir pop müzik sanatçısının arabesk eserleri de nasıl ustaca seslendirebileceğini bir kez daha gözler önüne serdi. Daha önce Halk Müziğindeki rüştünü de kanıtlayan Emre Kaya, bu kez arabesk eserleri kendine has yorumuyla seslendirirken adeta büyüledi.

İSTANBUL (İGFA)- “Usta Şarkılar” projesi ile ilk kez canlı müziğin popüler adresi  Jolly Joker Kartal İst-Marina’da sevenlerinin karşısına çıkan Emre Kaya, sahnede adeta fırtına gibi esti. İzleyenlerin coşkulu tezahüratlarıyla çıktığı sahnede, birbirinden değerli arabesk eserleri başarıyla seslendiren ünlü popçu, bu alanda da sevenlerinden tam not aldı. 

Kendine özgü yorumu, kostümleri, sempatik tavırları ve sevenleriyle kurduğu güçlü iletişim nedeniyle sahnelerin en çok aranan isimleri arasında yer alan Emre Kaya, Usta Şarkılar Projesindeki iddiasını kanıtladı. Projeye başlarken “Çok umutluyum, tutacak” diyen Emre Kaya, daha ilk konserinde yanılmadığını görünce, duygu yüklü anlar yaşadı.

Uzun yıllardır arabesk müziğin duayenleri tarafından seslendirilen eserleri kendine özgü tarzıyla yorumlayan Emre Kaya, sevenlerine doyumsuz bir gece yaşatırken, adeta zaman tünelinde yolculuğa çıkardı.  Ünlü sanatçı, albümüne dahil ettiği kendisine ait hit şarkılarından “Teşekkür Ederim” adlı eseri ile de bol bol alkış aldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir