Yeni Yayın Döneminde 3 Yeni Program

0

Eklenme tarihi: 08/11/2020 – 13:10

Son güncellenme tarihi: 08/11/2020 – 13:10


Kios TV Yeni Yayın Döneminin Programlarını Lansman Toplantısında Tanıttı

Kios TV teni yayın döneminin ses getirecek programlarını Elit Mola cafe de yaptığı lansman toplantısında açıkladı.

Toplantıda Kios TV kurucusu Serkan Kaynar yeni yayın döneminde başlayacak olan programları ve programcıları tanıttı. Toplantıda konuşan Kaynar “kios tv’nin kısa bir sürede çok iyi bir noktaya geldiğini, yeni program ve programcılar ile daha da iyi noktalara geleceğini anlattı. Ayrıca kurumsallaşmış yeni bir yapılanma ile büyüyen Kios TV, farklı görev dağılım ve ekip arkadaşlarıyla artık Gemliğin sesini dünyaya duyurmaya, renkli ve gelişen misyonu ile dijital dünyada sağlam adımlarla ilerleyişine devam ediyor” dedi. Ekibine seslenen Kaynar “ne konuda program yaparsanız yapın içinde mutlaka halkın sesi ve fikri olsun” dedi.

Yakın zamanda Esnaf Konuşuyor programına katılan, izleyenleri eğlenceli tavırlarıyla kendine hayran bırakan Olcay Baykız’ın, Olcayın Makası adlı programının tanıtım videoları izlendikten sonra program hakkında detaylar anlatıldı.

Kios TV programlarına yeni bir soluk getirecek olan Maksat Muhabbet Olsun programı ve program sunucusu Yıldırım Kemal de konuklara tanıtılıp yeni programı hakkında detaylar verildi.

Gemliğin siyasetine farklı bir pencereden bakacak olan Karşı Karşıya programı hakkında da bilgiler veren Kaynar. Bu programın Gemlik siyasetine farklı bir soluk getireceğini belirtti.

Sıcak samimi bir ortamda geçen toplantı, tüm Kios TV ekibinin tanıtılmasıyla son buldu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir