Yerel zincirler Bursa’da toplandı

0

Eklenme tarihi: 16/03/2022 – 10:58

Son güncellenme tarihi: 16/03/2022 – 10:58


Organize perakendenin en önemli halkası olan yerel zincir marketlerin çatı örgütü Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), beşinci yüz yüze toplantısını Bursa’da yaptı.

BURSA (İGFA) – Üyeler arasında birlik ve beraberliği güçlendirmek amacıyla düzenlenen toplantı TPF Yönetim Kurulu Üyeleri, PERDER Başkanları, Bursa üyelerinin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda, küresel ve Türkiye ekonomisindeki gelişmeler, yerel zincirlerin 2022 yılı hedefleri görüşüldü.

Türkiye genelindeki yerel zincirler arasında birlik ve beraberliği güçlendirmek, sektördeki gelişmeleri değerlendirmek için Türkiye Perakendeciler Federasyonu önderliğinde her ay farklı bir ilde gerçekleştirilen toplantıların yenisi Bursa’da düzenlendi.

TPF Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Düzgün, TPF Yönetim Kurulu Üyeleri, bölge başkanları, Bursa PERDER üyeleriyle birlikte 60’ı aşkın yerel zincir market yöneticisi İzmir, Ankara, Gaziantep ve Konya’nın ardından beşinci kez yüz yüze bir araya geldi. Ece markalı ürünler sponsorluğunda gerçekleştirilen ve iki gün süren organizasyonda gıda perakendesindeki gelişmeler, ekonomik gelişmeler ve sektörde atılması gereken adımlar görüşüldü.

Toplantıda Türkiye’nin önde gelen maske, kullan-at, piknik ürünleri ve mangal kömürü üreticisi olan, hızlı tüketimin yenilikçi markası ECE ürünlerinin “Hayatın içinde, hep seninle” yaklaşımıyla hareket ettiğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Doğan, kurumun üretim başta olmak üzere; büyüme süreci, gelecek hedefleri, çevre ve sürdürülebilirlik alanında yürüttüğü çalışmaları paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir