Serkan Kaynar Yönetim Tam Listesini ve Projelerini Açıkladı!

0

Eklenme tarihi: 31/01/2022 – 8:40

Son güncellenme tarihi: 31/01/2022 – 8:40


17 Şubat 2022 tarihinde Pırıltı Düğün Salonunda gerçekleşecek olan Esnaf Sanatkarlar Odası seçimi için geçtiğimiz günlerde adaylığını açıklayan Serkan Kaynar, yönetiminin tam listesini ve projelerini açıkladı.

Projeler:

-Önümüzdeki yıl bitmesi planlanan TOGG Otomobil Fabrikasını göz önünde bulundurarak serbest bölge ve limanlar bölgesi fabrikalarını da düşünürsek Gemlik’in geniş vizyonuna KOSKEB Bursa ile görüşüp Gemlik’e temsilci atanması konusunda çalışmalarımızı yapacağız.

-Esnafın ciddi sorunlarından birisi olan işgaliye ve benzeri sorunlar ile alakalı Gemlik Belediyesi ile temsil noktasında Gemlik esnafının çözüm sürecinde yanında olacağız.

-Pandemide ekonomik durumu zayıflamış esnaflar için kamu bankaları ve esnaf kefalet koop. İle ortak çalışmalar düzenleyerek esnafın mali anlamda rahatlamasına yardımcı olacağız.

-Esnafın kamu kurum ve kuruluşları ile olan, ayrıca Gemlik Belediyesi ile ilgili problemlerde oda tarafından atayacağımız temsilci ile kısa sürede çözüm yoluna kavuşturacağız.

-Esnafın çok değer verdiğimiz öneri ve fikirlerini belirli periyotlar ile tartışma ortamı kurarak fikir alışverişi sağlayacağımız bir fikir kulübü kuracağız.

-Odamızın vizyonunu göstermesi gereken ve şuanda aktif olmayan web sitesini olması gereken şekilde aktif hale getirerek odamıza online erişimin de kesintisiz olmasını sağlayacağız.

– Son yıllarda tüm kurumların özellikle mobilden erişim için kullandığı Whatsapp ihbar ve öneri hatlarını kurarak esnafımızın odamıza bir cep telefonu kadar yakın olmasını sağlayacağız.

-Görev süremiz boyunca her yıl meslek guruplarından temsilcilerin konuşacağı, sorunlarını tartışmak amacı ile Cemil Meriç Kültür Merkezi’nde konferans düzenleyeceğiz.

-Her yıl sonunda o yıl içerisinde emekli olmuş esnaflarımızı onure etmek adına kişiye özel hazırlanmış sertifika ve plaket taktim edeceğiz.

-Genç esnaflarımızın yanında olduğumuzu göstermek adına genç esnaflarımızı tecrübeli esnaflar ile bir araya getirerek tecrübelerinden faydalanmalarını sağlayacağız.

-Serbest Bölge ve büyük fabrikalara esnaflarımızın evrak konusunda rahat girebilmesi noktasında bir iş güvenliği firması ile anlaşarak maliyetlerini düşürmek için çalışmalar düzenleyeceğiz.

 

Serkan Kaynar’ın tam listesi:

Yönetim Kurulu;

Erdinç Efeoğlu – Efeoğlu Mermer Firma Sahibi

Nihat Semiz – Beyzade Börek Firma Sahibi

Muharrem Karslı – TRN Yapı Market Firma Sahibi

Mustafa Avcı – Avcı Mobilya (Kumla) Firma Sahibi

Türkan Gümüş Kılıç – Türkan Kuaför Firma Sahibi

İbrahim Akcan – Genç Bilgisayar Hastanesi Firma Sahibi

Engin Varol – Engin Kuaför Firma Sahibi

Serkan Yıldırım – Yıldırım Et Ürünleri Firma Sahibi

Ufuk Çini – Ömür Ciğercisi Firma Sahibi

Hüseyin Güner – Güner Emlak Firma Sahibi

Ufuk Barut – Fizyoterapist

Melih Alyüz – Alyüz Dekorasyon (Kumla) Firma Sahibi

Osman Ateş – Feyzan Restorant Firma Sahibi

Derya Seferoğlu – Renk Ajans Matbaacılık Firma Sahibi

Aslı Kırlak – Pazar – Panayır Esnafı

Eyyüb Tuna – Anadolu Mutfağı Firma Sahibi

Tenzile Eker – BT Giyim Firma Sahibi

Mehmet Güven – Güven Erkek Kuaförü Firma Sahibi

Kenan Özben – Özben Parke Firma Sahibi

Fatih Bayrak – Hayal Cafe & Fast Food Firma Sahibi

Turan Oral – Livane Et Düner Firma Sahibi

Melih Çelik – King Man Wear Giyim Firma Sahibi

Denetleme Kurulu:

Himmet Çam – Obalı Zeytin Firma Sahibi

Berat Özdin – Gemlik Halı Yıkama Fabrikası Firma Sahibi

Halıl Kale – Yılbaş AVM (Manastır) Firma Sahibi

Onur Yılmaz – Outlet Satış Mağazası & Takıştır Bijuteri Firma Sahibi

Şaban Hazer – Hazer Zeytin İşletmecisi

Y. Emre Macit – Arafat Ekmek Fırını Firma Sahibi

 

Serkan Kaynar Kimdir?

“1978 Engürücük Köyü doğumluyum, evli ve üç çocuk babasıyım. İlk-orta-lise öğrenimimi Gemlik’te tamamladım. Gemlik Endüstri Meslek Lisesi Metal Bölümü Mezunuyum. 1994 – 2000 yılları arasında çeşitli işletmelerde kaynak bölümlerinde yer aldım. 2000 – 2009 yılları arasında Gemlik Borusan Mannesmann Fabrikasında Makine Operatörü olarak çalıştım. 2007 yılında kurmuş olduğum Gemlik Reklam Açık Hava Reklamcılığı ve Tanıtım Hizmetleri firmasını işletmeye devam etmekteyim.

Ayrıca yaklaşık beş yıldan bu yana Gemlik’te kurmuş olduğum ve en çok tanınan programı Esnaf Konuşuyor Programı ile esnafın sesini duyurarak başarılı işlere imza atmış Kios Medya firması ve tanıtım odaklı kurduğum Gemlik Tanıtım firmasını yönetmeye devam etmekteyim.

Gemlik’te hem reklam konusunda hemde medya konusunda esnafın her zaman yanında olmaya çalışmamın yanında birçok yardım dernekleri ve çalışmalarında da aktif olarak yönetim anlamında görev almaktayım.

Bulunduğum her alanda kendi vizyonumu katarak aldığım her görevde Gemlik odaklı düşünerek projelerde var olmaya çalışıyorum.

Çıkmış olduğum bu seçim sürecinde layık görülen bu görevde Gemlik esnafının vizyonuna olması gereken değerini kazandıracağımı düşünüyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir