SEDAT GÜRLE’DEN DEMOKRATİK SEÇİM TUTARSIZLIĞI!

0

Eklenme tarihi: 21/02/2022 – 11:27

Son güncellenme tarihi: 21/02/2022 – 11:27


SEDAT GÜRLE’DEN DEMOKRATİK SEÇİM TUTARSIZLIĞI!

17 Şubat tarihinde yapılan Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerinde açıkça tarafını belli eden Sedat Gürle, kendi sosyal medya hesabında Şoförler Odası seçimleri ile alakalı yaptığı bir paylaşımda demokratik seçim tutarsızlığını belli etti.

Esnaf Kefalet Koop. seçimlerinde kendisini destekleyen İsmail Beki’ye diyet borcunu ödeyen Gürle, Esnaf Sanatkarlar Odası seçimlerinde açıkça Beki’yi desteklediğini esnaflara göstermiş oldu. Ayrıca Esnaf Kefalet Koop. personeli olan bazı kişilerin mesai saatlerinde Esnaf Odası seçimi için görevli kartı takarak İsmail Beki’ye yardımcı olduklarıda gözlemlendi. Sedat Gürle, demokratik seçim anlayışının nasıl olması gerektiğini nedense Beki’nin seçiminden sonra anladı.

Esnaf Kefalet Koop. personelinin gelen seçmenlere kredi konusunu bile açması seçimlerde nasıl bir strateji izlediğini de gün yüzüne çıkarttı.

İşte Sedat Gürle’nin Esnaf Odası seçiminde yaptığı bir paylaşım ve daha sonrasında Şoförler Odası Seçimleri ile alakalı yaptığı paylaşım;

1 Şubat 2022 Esnaf Odası Seçimleri Öncesi

18 Şubat 2022 Esnaf Odası Seçimleri Sonrası, Şoförler Odası Seçimleri Öncesi

0 thoughts on “SEDAT GÜRLE’DEN DEMOKRATİK SEÇİM TUTARSIZLIĞI!

  1. Bir önceki Seçimde de Belediye Başkanı Refik Yılmaz Dükkan Dükkan gezip Beki için oy istemişti. Dönen bir çark var dişlinin biri çıkarsa çark kırılır. Öyle bir çark ki bu Sözde Ak partili Refik ve Avcı seçimlerde bu çark için Berkay Bulut u bile harcadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir