Sakarya Büyükşehir 30 bine yakın yaşlıya hizmet verdi

Eklenme tarihi: 23/03/2022 – 12:39

Son güncellenme tarihi: 23/03/2022 – 12:39


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Yaşlılar Haftası münasebetiyle düzenlediği yemek programında yaşlılarla bir araya geldi. Başkan Yüce, “Biz Yaşlılar Haftası olduğu için değil bu haftayı vesile kılarak bir arada olduk. Biz YADEM bünyesi altında bin kişiden fazla yaşlı vatandaşımıza hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar 30 bin yaşlımıza hizmet verdik. Sizlere hizmet ederken mutluluk duyuyoruz” dedi.

SAKARYA (İGFA)- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Yaşlılar Haftası münasebetiyleBüyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen yemekte yaşlı vatandaşlarla bir arayageldi. ‘Her Zaman Yanınızdayız’ başlığı altında düzenlenen yemekte yaşlılara moralve destek verildi. Programda yaşlılara çiçek dağıtıp tek tek hal ve hatırları soranBaşkan Yüce, aynı zamanda talebi olan yaşlıların isteklerinin hemen yerinegetirilmesi için talimat verdi. Yaşlıların her zaman başının tacı olduğunu söyleyenBaşkan Yüce, onlar bizim atalarımız onların her anlarında yanında olarak herdertlerine derman olmalı ve hayatlarını kolaylaştıracak çalışmalara bugün olduğu gibiher zaman öncelik vermeliyiz ifadelerini kullandı.

Başkan Yüce, “ Saygıdeğer ölü öpülesi büyüklerimiz. Bu güzel günde sizlerle biraraya gelmekten sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyuyorum. Biz Yaşlılar Haftasıolduğu için değil bu haftayı vesile kılarak bir arada olduk. Yaşlılık süreci kaçınılmazbir süreçtir. Yaşlılık hepimiz için geçerli bir kavramdır. Yarın hepimiz sizin yerinizdeolacağımız için sizlerin kıymetini her daim bilmeliyiz. Büyüklerin olduğu ortam herzaman için bereketlidir.

Rabbim aramızda olmayan ve ebediyete kavuşmuşbüyüklerimize rahmet eylesin. Biz YADEM bünyesi altında bin kişiden fazla yaşlıvatandaşımıza hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar 30 bin yaşlımıza hizmet verdik. Evtemizliği, kişisel bakım, psikolojik destek, Taraklı Termal Otel tatili, fiziki bakım,Alzheimer takip cihazları, genel sağlık danışmanlığı, covid aşı desteği, fatura ödemedesteği, maaş çekim desteği, doğa yürüyüşleri gibi birçok hizmetlerle sizlerin hayatınıkolaylaştırmaya ve güzelleştirmeye çalışıyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir