Eklenme tarihi: 21/09/2021 – 7:15

Son güncellenme tarihi: 21/09/2021 – 7:15


İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliğiyle Okullara ziyaret…
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DURAN’ın okullara yapılan çalışmaları yerinde incelemek ve öğretmenleri, öğrencileri bilgilendirmek için gerçekleştirdiği okul ziyaretlerine bu hafta başında İlçe Sağlık Müdürü Enes ÖZDEMİR de katıldı.
İlçe Sağlık Müdürlüğünün destek verdiği ilk ziyaretler Gemport Gemlik Anadolu Lisesi ve Şehit Mehmet Koray Pınar Ortaokulu’ na yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DURAN, sınıflarda ziyaret ettiği öğrencilerle yaptığı sohbette yüz yüze eğitimden uzak kalmamak için salgın tedbirlerine uymalarını, tedbirsizliğin bulaşma riskini artırdığını ve öğrencilerimizin ve ailerinin sağlığını tehdit ettiğini söyledi.


İlçe Sağlık Müdürü Enes ÖZDEMİR de öğrencilere gerek sınıf ortamında gerekse dışarda mutlaka maske takmalarını maskeyi mümkün olduğunca sık değiştirmeleri gerektiğini söyledi. Ayrıca aşının salgın riskini azalttığını sırası gelen öğrencinin aşı olması gerektiğini ailelerinin mutlaka aşı olmaları yönünde uyarmaları gerektiğini söyledi.
Ziyarete İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammet İKİNCİ, İlçe İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Abdulla AKPINAROĞLU da eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir