Niğde Anadolu FK Serikspor karşılaşmasına hazırlanıyor

Eklenme tarihi: 23/03/2022 – 15:11

Son güncellenme tarihi: 23/03/2022 – 15:11


Niğde Anadolu FK hafta sonu oynayacağı Serikspor karşılaşmasına Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs sahasında hazırlanıyor.

Murat Karakaya (NİĞDE İGFA)- 8 hafta sonunda sahanın hazır olmasının ardından iç sahada oynanacak Serikspor karşısında temsilci başarılar dileyen Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu, üniversite olarak destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

REKTÖR USLU: “SAHAMIZ MÜSABAKALAR İÇİN HAZIR”

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu: “Niğde Anadolu FK Niğdemizin tek kulübü ikinci ligdeki. Üniversite sahamızda oynuyor maçlarını. Bizde Niğdemizin güzide takımına her türlü desteği veriyoruz. Bundan sonra da destek vermeye devam edeceğiz. Ligde son sekiz haftamız inşallah biz de takımımızın ligde kalması için her türlü desteği vereceğiz. Şu anda da sahamız görüyorsunuz gayet iyi. İnşallah bundan sonra da maçlarımızı burada oynayamaya devam edeceğiz.”

MÜDERRİSOĞLU: “8 HAFTA SONUNDA EVİMİZDE OYNAYACAĞIZ, TARAFTAR DESTEĞİ BEKLİYORUZ”

Niğde Anadolu FK Teknik Direktörü Ceyhun Müderrisoğlu: “Oyuncularımız ve teknik ekip zorlu periyodun farkında. Turgutlu karşısında ilk yarı iyi bir oyun sergiledik. hatta rakip takımın taraftarı da bizleri alkışladı. İkinci yarı başlarken topun bizde kalması lazımdı. Genel olarak ikinci yarının sonuna doğru oyunun hakimi bizdik. Bundan sonrası için her maçın ayrı ayrı önemi var. Bizim için en önemli maç Serikspor maçı ona hazırlanıyoruz. İşin sevindirici tarafı yaklaşık 8 hafta sonra kendi evimizde oynayacağız. Bu yüzden de tüm Niğdeli taraftarlarımızı da maçımıza bekliyoruz. Yeterli desteği alamıyoruz. Tabi süreçte herkesin kendine göre haklı sebepleri var. Zor bir süreçten geçtik ve geçiyoruz. Bu takımın başarısı için oyuncular, teknik ekip tüm çalışanlar iyi niyetle mücadele edeceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir