Mehmet Duran’dan Milli Eğitim Bakanlığına Ziyaret

0

Eklenme tarihi: 27/10/2021 – 11:49

Son güncellenme tarihi: 27/10/2021 – 11:49


İlçe Mili Eğitim Müdürü Mehmet Duran, Bursa Milletvekli Sn. Zafer Işık ile birlikte Gemlik’imize yeni müjdeler almak , yeni eğitim yatırımlarının hayata geçirilmesini sağlamak için Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sn. Sadri Şensoy’ u makamında ziyaret etti.

İlçemizdeki tüm okul ve kurumlarımız ile ilgili genel bir bilgilendirme ve değerlendirmenin yapıldığı ziyarette, Gemlik’in eğitim alanında daha da güçlenmesi adına Gemlik Müdürlünce belirlenen ihtiyaç analizi ve çözüm önerileri Bakan Yardımcısına arz edildi. Ayrıca; ilçemizde devam eden eğitim yatırımları ve kazandırılması planlanan yeni projeler ayrıntılı olarak Bakan Yardımcısı ile paylaşıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran, Bakan Şensoy’a kabulünden ve ilgisinden dolayı teşekkür ederken, kendisine Gemlik Halk Eğitimi Merkezimiz tarafından el emeği ile yapılan tabloyu takdim etti.

Duran ” Makamında bizleri en güzel şekilde kabul ederek ağırlayan, sesimize kulak veren değerli Bakan Yardımcımız Sn.Sadri Şensoy’a ve 18.000 öğrencimizin daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlamak için belirlenen ihtiyaçları bizzat Bakanlık huzurunda sunmamıza vesile olan, destek ve takipleri ile bizlere her zaman güç veren kıymetli milletvekilimiz Sn. Zafer Işık’ a, Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Herşey geleceğimizin yegane teminatı çocuklarımız için, hazırlıklarını yaptığımız ve Sayın Bakan Yardımcımıza sunma fırsatı bulduğumuz projelerimiz şimdiden Bursa’mıza, İlçemize ve tüm eğitim paydaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.
Duran, Ankara ziyareti esnasında Milli Eğitim Bakan YardımcısıSadri Şensoy’un makamından sonra, Bursa Milletvekili Zafer Işık’ı Gazi Meclis’indeki makamında ziyaret etti. Milli Eğitim Müdürü Duran, Bakanlık ziyaretinin gerçekleşmesine vesile olan, bu görüşmede Gemlik’i yalnız bırakmayarak yanında yer alan ,Milletvekili Zafer Işık’ a Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına hediyesini takdim ederek, yardım ve destekleri için ilçemiz ve kurum adına teşekkürlerini sundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir