Mehmet Çetinkaya’ya ‘geleneksel’ üçüncü ödül

0

Eklenme tarihi: 16/03/2022 – 8:48

Son güncellenme tarihi: 16/03/2022 – 8:48


Ticaret Bakanlığı 25. Geleneksel Tüketici Ödülleri töreni, Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak’ın katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi. Bakanlığın geleneksel hale getirdiği Tüketici Ödülleri’nde 2005 ve 2018 yıllarında da ödüle layık görülen Bursa İnternet Gazetesi sahibi Mehmet Çetinkaya, üçüncü kez ödül aldı.

BURSA (İGFA) – 25. Geleneksel Tüketici Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl düzenlenen 25. Geleneksel Tüketici Ödülleri töreninde, Bursa İnternet Gazetesi sahibi ve Köşe Yazarı Mehmet Çetinkaya, ‘Yazılı Basın’ dalında ödüle layık görüldü.

Ticaret Bakanı Yardımcısı Sezai Uçarmak’ın da hazır bulunduğu ödül töreni Ankara’da gerçekleştirildi. Tüketici kanunlarında günün şartlarına göre bazı değişiklikler yapılma ihtiyacı olduğunu belirten Uçarmak, Tüketici Hakem Heyetleri’nin isabetli kararlar verdiğine değinerek, “Son yıllarda tüketici lehine verilen kararların mahkemelerde onanması yüzde 98 gibi oldukça yüksek bir oranda gerçekleşiyor. Bu sonuç heyetlerin iyi çalıştığının göstergesi” dedi.

Daha sonra törenle bu yılın ödülleri sahiplerine verildi. 2021 Yazılı Basın Tüketici Ödülü, www.bursainternetgazetesi.com adlı internet gazetesinde yayınlanan köşe yazıları ile Mehmet Çetinkaya layık görüldü. Bakanlığın 2008 ve 2015 yıllarında da ödülüne layık görülen Çetinkaya, bu yıl ki ödülünü Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürü Avni Dilber’in elinden aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir