Manisa MASKİ çalışmalarına devam ediyor

0

Eklenme tarihi: 15/03/2022 – 13:08

Son güncellenme tarihi: 15/03/2022 – 13:08


MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Seyitli Mahallesinde kanalizasyon hattı döşeme çalışmasına da başladı. Mahalle Muhtarı Hüseyin Kırgöz de, Mahallem tarihinde görmediği hizmetlere kavuşuyor. Mahalle olarak çok memnunuz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

MANİSA (İGFA)- Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, büyük alt ve üstyapı dönüşümüne devam ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde 9 kilometrelik içme suyu hattı ile başlayan çalışmalarda 10 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme işine de başlandı. Mahallede altyapının ardından 49 bin metrekare de üstyapı çalışması yapılacak.

Mahalle Muhtarı Hüseyin Kırgöz, “Büyükşehir Belediye Başkanımız mahallemize çok güzel hizmetler veriyor. Mahallemize içme suyu ve kanalizasyon hattı ve üstyapı yapılacak. Mahallem tarihinde görmediği hizmetlere kavuşuyor. Mahalle olarak çok memnunuz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir