Malatya Büyükşehir Belediyesi bir haftada 4 ödül

0

Eklenme tarihi: 31/03/2022 – 12:17

Son güncellenme tarihi: 31/03/2022 – 12:17


Malatya Büyükşehir Belediyesi, hazırladığı projelerle ve yaptığı çalışmalarla bir hafta içerisinde 4 farklı ödülün sahibi oldu.

MALATYA (İGFA)- Malatya’da modern ve çağdaş belediyecilik anlayışıyla hizmetlerine yoğun bir şekilde devam eden Malatya Büyükşehir Belediyesi, yaptığı çalışmalarla farklı alanlarda ödüle layık görüldü.

Geçtiğimiz yıl 10’uncusu düzenlenen, ulusal ve uluslararası birçok sanatçının yer aldığı yoğun katılımla gerçekleşen ve Arslantepe temasıyla yapılan Malatya 10Uluslararası Film Festivali’yle ‘Yılın En İyi Kültür Etkinlik Ödülü’nün sahibi oldu.

Yılın En İyi Kültür Etkinlik Ödülü’nün sahibi olan Malatya Büyükşehir Belediyesi, Antalya’da düzenlenen Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından Çevre Hizmet Ödülleri’nde de ödüle layık görüldü. Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan  ‘Haşere ve Vektörler ile mücadelede Atıksız Alternatif Yöntemlerin Geliştirilmesi’ projesiyle Sürdürülebilir Çevre 2021 Akdeniz Üniversitesi 24 Çevre Hizmet Ödülünün sahibi oldu.

Malatya’nın gastronomisinin tanıtılması için önemli çalışmalara imza atan Malatya Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Beni Favori Lezzetim’ temasıyla yapılan Favori Lezzetler Ödülleri töreninde ‘Gastronomiye Değer Katan Belediyeler’ kategorisinde ödüle layık görüldü. Ankara’da düzenlenen ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın konuşmacı olarak yer aldığı EKO İklim: Ekonomi ve İklim Değişikliği Zirvesi ve Fuarında Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından iklim değişikliği çalışmaları ödüllendirildi.

Hizmet Belediyeciliği, Katılımcı Belediyecilik, Sosyal Belediyecilik, Kültürel Belediyecilik ve Çevreyi ve Yeşili Koruyan Belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Malatya Büyükşehir Belediyesi, düne, bugüne ve geleceğe dair yaptığı çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir