Kütahya’da doğaseverlerden Başkan Işık’a ziyaret

0

Eklenme tarihi: 16/03/2022 – 12:28

Son güncellenme tarihi: 16/03/2022 – 12:28


2020 yılında bir grup doğasever tarafından kurulan Yeni Rotalar Doğa Yürüyüşleri Kulübü, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti.

KÜTAHYA (İGFA)- 2020 yılında bir gurup doğasever tarafından kurulan Yeni Rotalar Doğa Yürüyüşleri Kulübü, amatör ruhu kaybetmeden insanları doğayla buluşturmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenliyor. Düzenli olarak her hafta sonu Kütahya’nın çeşitli bölgelerinde yürüyüş aktivitesi yapan kulüp, doğal güzellik açısından oldukça önemli bir potansiyele sahip Kütahya’nın, ekotruzim açısından gelişmesini sağlamak amacıyla tanıtım çalışmaları yapıyor.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı, makamında ziyaret eden Yeni Rotalar Doğa Yürüyüşleri Derneği’nin yönetim kurulu üyeleri derneğin mevcut faaliyetleri ve projeler hakkında Başkan Işık’a bilgi verdiler. Başkan Işık, Kütahya’nın doğal güzelliklerinin tanıtılması ve sosyal sorumluluk projelerinden dolayı dernek üyelerine teşekkür etti.

Ziyarete Dernek Sekreteri Kutlu Önal, Dernek Başkan Yardımcısı Mustafa Arabacı, Sayman Murat Akgün, Üyeler Erkan Çakır ve Şeyda Yıldız Çakır katıldı. Görüşme sonunda dernek yönetim kurulu Başkan Işık’a hediye taktim etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir