Kocaeli A Takımı, cuma namazı öncesi camileri kardan temizledi

0

Eklenme tarihi: 18/03/2022 – 14:13

Son güncellenme tarihi: 18/03/2022 – 14:13


Kocaeli Büyükşehir A Takımı, cuma namazı öncesi vatandaşların kardan olumsuz etkilenmemeleri için camilerin önlerinde biriken karları temizledi.

KOCAELİ(İGFA)- Kocaeli Büyükşehir Belediyesi A Takımı ekipleri, il genelinde özellikle yüksek kesimlerde vatandaşların kar yağışından ve buzlanmadan olumsuz etkilenmemesi için küreme ve tuzlama çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, tarihi Yeni Cuma ve Fevziye Camisi başta olmak üzere il genelindeki camilerin avlusunda ve çevresinde biriken karlar temizlendi, tuzlama çalışma yapıldı.

KARLA MÜCADELEDE ETKİN GÖREV

Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı Kırsal Hizmetler Şube Müdürlüğü bünyesinde, kırsal bölgeler başta olmak üzere, Kocaeli genelindeki mahallelerde acil ihtiyaç duyulan sorunlara anında ulaşarak müdahale eden ve hızlı bir şekilde çözüm üreten A Takımı ekipleri, karla mücadelede de etkin görev üstleniyor. Kentte, vatandaşların kar yağışından olumsuz etkilenmemesi için Fen İşleri Dairesi’ne destek veren A Takımı ekipleri, ilçelerdeki camiler, hastanelerin acil servis girişleri, aile sağlığı merkezleri, otobüs durakları, kamu binalarının önü, köprüler, merdivenler, üst geçitler ve otogar önünde oluşan karları temizleyerek, buzlanmaya karşı tuzlama çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir