Kent Konseyi Gençlik Meclisinde Yeni Dönem

0

Eklenme tarihi: 26/08/2021 – 8:34

Son güncellenme tarihi: 26/08/2021 – 8:34


Gemlik Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığı’nda Deniz Gül Dönemi

Gemlik Belediyesi Kent Konseyi Olağan Genel Kurulu’nca yapılan seçimde güvenoyu alarak yeniden başkanlık görevine gelen Başkan Gürhan Çetinkaya’nın tensip ve teveccühü ile Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığı’na Deniz Gül getirildi.

Başkanlık koltuğuna oturan Deniz Gül’ün ilk açıklaması; “Öncelikle Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığı görevini şahsıma layık gören sayın Başkan Gürhan Çetinkaya ve değerli Yönetimine şükranlarımı sunuyorum.

Geleceğin mimarı olan gençlerimizle omuz omuza mücadelemize devam etmek bizlere heyecan ve güç kazandırıyor. Gemlik’te sosyal manada aktif ve hayattan beklentileri yüksek genç nüfusun, sosyal ve kültürel faaliyet alanlarının kısıtlı olduğunun bilincindeyiz. İlçemizin doğal güzellikleri ile desteklenmiş bir sosyal hayatın gençlerimizin gelişimi ve ilerleyişinde katkıda bulunacağı son derece açıktır. Gemlik Cemevi’nde iki yıl sürdürmüş olduğum Gençlik Kurulu Başkanlığım ve Gemlik Kent Konseyi Gençlik üyesi olarak yapılan faaliyetlerde aktif rol almış olmamın verdiği bilgi ve deneyime güvenerek İlçemizdeki Gençlerimizin yaşamına dokunabilmek hedefiyle çalışmalarımıza yön vereceğiz. Bu anlamda Gemlik’te yaşayan farklı kültürlere sahip her kesimden gençlerimizle yapacağımız görüşmeler neticesinde hareket edeceğiz ve bu yönde faaliyetlerde bulunacağız. Şu anda Meclisimizi oluşturma aşamasındayız Gemlik’te faaliyetleri devam eden Sivil Toplum Kuruluşları ve Derneklerden genç temsilcileri de ekibimize dahil ederek faaliyetlerimize başlayacağız. Sadece eğitim olarak değil, sosyal ve kültürel alanda da kendini geliştiren yaşadığımız “Güzel Gemlik’in” geleceğinde ‘BENDE VARIM’ diyen bütün gençleri aramızda görmekten onur duyarız.” şeklinde oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir