Kayseri Erciyes’te kar voleybolu heyecanı

0

Eklenme tarihi: 19/03/2022 – 15:18

Son güncellenme tarihi: 19/03/2022 – 15:18


Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından düzenlenen Kar Voleybolu Avrupa Kupası Kayseri Erciyes’te başladı.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından Türkiye Voleybol Federasyonu ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes A.Ş ev sahipliğinde, Yataş, Türk Hava Yolları, Radisson Blu Mount Erciyes, Opel İnciroğlu Otomotiv, Vaneda, Ender Spor, Hüma Hastanesi, Uls Turizm, Ulaşım A.Ş. destekleri ile düzenlenen Kar Voleybolu Avrupa Kupası heyecanı, Erciyes Kayak Merkezi’nde start aldı.

Uluslararası profesyonel sporcuların mücadele ettiği organizasyon 2.200 metredeki Tekir Kapı bölgesinde gerçekleşiyor.  Avrupa Kupası’na İsviçre, Belçika, Fransa, İsviçre, Romanya İtalya, Macaristan, Polonya ve Türkiye’den 7 kadın ve 11 erkek erkek olmak üzere 18 takım katıldı.

Takımlar arasındaki oyunlar 19 Mart Cumartesi günü sabah 09.30’da üç sahada başlayıp, akşam üstü 17.00’ye kadar devam etti.

20 Mart Pazar günü ise saat sabah 10.00’dan itibaren erkeklerde ve kadınlarda çeyrek final ve yarı final müsabakaları oynanacak ve finale kalan takımlar saat 13.00’te final müsabakaları için karşı karşıya gelecek. Maçlar TRT Yıldız ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir