Giresunlular Kültür Evi’nde Açıklama

0

Eklenme tarihi: 12/05/2021 – 11:43

Son güncellenme tarihi: 12/05/2021 – 11:43


Yanlış anlaşılan açıklamalar hususunda Gemlik Bursaspor Taraftarlar Derneği, Giresunlular Kültür Evi’nde açıklamalarda bulundular.

Geçen günlerde Gemlik Bursaspor Taraftarlar Derneği yöneticilerinin yaptığı açıklamada, Milletvekili Işık ve Belediye Başkanı Sertaslan’ın Giresunspor’a tebrik mesajları paylaşması üzerine bir açıklama yapmışlardı. Bu gün “yapılan açıklamaların doğru anlaşılmasını umut ediyoruz” diyen dernek başkanları, Giresunlular Kültür Evi’ni ziyarette bulundular.

Ortak Açıklamalarda Bulundular

Gemlik’te ortak paydada buluştuklarını hedeflerinin ve ideallerinin aynı olduklarını belirten yöneticiler, “Gemlik ve gençlik adına yapılacak her projede bizlerde üzerimize düşen ne olursa olsun yer almak istediğimizi belirtmek isteriz.” Yapılan açıklamalara istinaden konuşan yöneticiler, “farklı anlamlar yüklemeden yapılan açıklamaların doğru anlaşılmasını umut ediyoruz, art niyetli ve farklı düşüncedeki menfaat çıkarcılarına maal verilmeyeceğine kardeşlik bütünlüğümüzün asla proveke edilemeyeceğini belirtmek istiyoruz” diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Yöneticiler son sözlerine “Giresunspor’ada Süper Lig’de Başarılar” diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir