Gemlik’in Kanatsız Meleği

0

Eklenme tarihi: 08/12/2020 – 15:14

Son güncellenme tarihi: 08/12/2020 – 15:14


Tolga SARIŞEN ismi özellikle bu dönemde çok konuşulan, herkes tarafından bilinen,çok da sevilen bir isim oldu. Yaptığı yardımlarla pandemi döneminde isminden çok söz ettiren Tolga SARIŞEN, özellikle sosyal medyanın verdiği güç ile inanılmaz işlere imza atıyor. Kurduğu ‘‘Bir Zamanlar Onlar da Vardı Gemlik’te’’ sayfası ile on binlerce kişiye hitap eden, ayrıca yapılan veya yapılmak istenen yardımlarda güvenilir kişiliği ile tek isim oldu. ‘‘İsmini Rabbim Bilsin’’ sloganı ile bir elin verdiğini diğer elin görmediği yardımlarda enteresan olan bir ihtiyaç sahibinin küçük büyük fark etmeksizin saatler içinde ihtiyacını çözümlenebilmesi.

Babasının vefatından sonra ölen insanların hem duyrulması anlamında hem de yad edilip dua alınması anlamında kurduğu ‘‘Bir Zamanlar Onlar da Vardı Gemlik’te’’ sayfasını kurmayı düşünen Tolga SARIŞEN sonrasında bu grubun klasik bir sosyal medya sayfasının dışında özellikleriyle tam anlamıyla bir yardım sayfası yapmayı başardı.

Yurt dışında yaşayan insanların bile yaptığı yardımları ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırmayı başaran Tolga SARIŞEN, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Tüm Gemlik halkının güvendiği isim Tolga SARIŞEN, günün çoğunu yardım ihtiyacı olan ailelerin yanında, hayırseverlerin kendisine yaptığı yardımları dağıtmak ile geçiriyor. Bu sene özellikle pandemi de yaşanan Ramazan ayında gerekse fitre, gerekse erzak anlamında kesilen kurban etlerinin dağıtımında ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı başardı.

Ayrıca Genel Yayın Yönetmenimiz Sayın Serkan KAYNAR ile de Kios TV ekranlarında bir kez 40.000 TL beyin ameliyatı olması gerek bir anneye, bir kez de 60.000 TL göz ameliyatı olması gereken bir kardeşimize canlı yayına katılarak bu ameliyat ücretlerini toplamayı başardılar. Yakın bir zamanda dernekleşmesini beklediğimiz ‘‘Bir Zamanlar Onlar da Vardı’’ ailesinin kocaman yürekleri ile ihtiyaç sahipleri insanların zor zamanlarında yanlarında olmalarını takdir ettiğimizi belirtmek isteriz. Kios TV ailesi olarak biz de bu kocaman ailenin hem yanında hem de bu aile nezninde Tolga SARIŞEN ismini yürekten tebrik ediyoruz.
Başarıların Daim Olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir