Gemlik Ticaret Borsasından Öğrencilere Tablet Desteği

0

Eklenme tarihi: 20/01/2021 – 10:53

Son güncellenme tarihi: 20/01/2021 – 10:53


Gemlik Ticaret Borsası uzaktan eğitim gören öğrencilere destek olmak amacıyla, Gemlik İlçe Milli Eğitimi Müdürlüğü’ne 95 adet tableti teslim etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan tablet bilgisayar kampanyası kapsamında Gemlik Ticaret Borsası’na gönderilen 55 adet tablet bilgisayar ve temini Gemlik Ticaret Borsası tarafından yapılan 40 adet tablet bilgisayar, imzalanan protokol ile Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Toplam 95 adet tablet bilgisayarın teslim protokolü, Gemlik Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özden Çakır ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran tarafından imza altına alındı.

Düzenlenen teslim töreninde Gemlik Kaymakamı Hasan Göç, Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran, Gemlik Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özden Çakır, Meclis Başkanı Mustafa Doğan ve Yönetim Kurulu Üyesi Cevat Yazıcı katıldı.

Teslim töreninde söz alan Gemlik Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özden Çakır “Pandemi dolayısıyla uzaktan eğitim süreci devam ederken bu süreçte öğrencilerimizin gereksinim duydukları tabletleri Milli Eğitim Müdürlüğümüze teslim ettik. Eğitime yönelik desteklerimiz bununla sınırlı kalmayacak bundan sonra da devam edecek. Bu bağlamda böylesi özel ve anlamlı bir kampanyayı başlatarak bu konuda öncülük eden TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na, Millî Eğitim Bakanlığına,  destek veren Yönetim Kurulu ve Meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir