Eklenme tarihi: 05/06/2021 – 10:38

Son güncellenme tarihi: 05/06/2021 – 10:38


Gençlerin yeni buluşma noktası açıldı
Gemlik Belediyesi Gençlik Ofisi, düzenlenen törenle açıldı. Açılış törenine Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mert Dimili, daire müdürleri ile CHP Gemlik İlçe Başkanı Şükrü Aksu, CHP Gemlik Gençlik Kolu Başkanı Ümit Balta, ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ve gençler katıldı.
Açılışta konuşan Başkan Dimili, Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan’ın selamlarını ileterek “Pandemi süreci yaşıyoruz. Evlere hapsoldunuz. Sizler için yeni bir ortam yaratmak istedik. Burada her türlü etkinliği gerçekleştirebilecek sportif faaliyetlerden satranca, ücretsiz internet hizmetinden yararlanabileceksiniz. Arkadaşlarınızla oturup sohbet edebileceksiniz. Söyleşiler, paneller yapabileceksiniz. Burası sizin eviniz olacak. Talep ettiğiniz her hizmette desteğimizi vereceğiz. Hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.
Açılış kurdelesini açılışa katılan gençler kesti. Ofisi inceleyen gençler hatıra fotoğrafı da çekildi.
Gemlik Belediyesi Gençlik Ofisi’nde sağlık tedbirleri çerçevesinde söyleşi ve paneller, eğitim programları, film gösterimleri ve şiir etkinlikleri düzenlenecek. Ofis, tüm Gemlikli gençlere ücretsiz olarak hizmet verecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir