Gemlik Beyediyesi Olağanüstü Toplantısı

0

Eklenme tarihi: 23/12/2020 – 13:32

Son güncellenme tarihi: 23/12/2020 – 13:32


Gemlik Belediye Meclisi Olağanüstü Oturumu gerçekleşti. Oturuma, yakın zamanda vefat eden Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Demir’i anarak ve çiçek sunarak başlandı. Gurup sözcülerinin Bayram Demir’e yapmış olduğu anma konuşmalarının ardından meclis konularına geçildi. İlk başta sağlık çalışanlarına ücretsiz kreş hizmeti sunulması oylanarak kabul edildi. Olağandışı Toplantıda 2 madde yer buldu;

RAPORLAR:

2/1- İmar Komisyonu’nun, İlçemiz, Cihatlı Mahallesi Kuzeyi 1/1000 ölçekli Revizyon ve İlave Uygulama İmar Planı dahilinde kalan alanda, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yapılması planlanan Sosyal Konut Projesi ile ilgili gerekli plan değişikliklerinin yapılması ile ilgili raporu.

2/2- Hukuk Komisyonu’nun, İlçemiz, Cihatlı Mahallesi Kuzeyi 1/1000 ölçekli Revizyon ve İlave Uygulama İmar Planı dâhilinde kalan alanda, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yapılması planlanan Sosyal Konut Projesi ile ilgili protokol yapılması ile ilgili raporu.

Sunulan raporlarda Milliyetçi Hareket Partisinin çekimser oyuna karşılık, AK Parti Grubunun, İYİ Parti grubunun ve CHP grubunun kabul oylarıyla, oyçokluğu ile kabul edilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir