Esnaf Odası Seçimleri Hız Kazanıyor!

0

Eklenme tarihi: 01/02/2022 – 10:00

Son güncellenme tarihi: 01/02/2022 – 10:00


Esnaf Odası Seçimleri Hız Kazanıyor!

Geçtiğimiz günlerde Esnaf Sanatkarlar Odasına adaylığını açıklayan Serkan Kaynar bugün yönetimi ile birlikte Bölge Parkında basın toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda birçok konudan bahseden Kaynar, Esnaf Odasında eksik gördüğü şeyler olduğunu ve kendi yönetimi ile bunların yapılacağından bahsetti.

Kaynar konuşmasına;

“Biz yönetimimizi oluştururken  mümkün olduğu kadar Gemlik Esnafına değer katabilecek insanları seçmeye çalıştık.” diyerek sözlerine devam etti “bu bir yarış esnafın en değerli yarışı o yüzden de mümkün olduğu kadar süreci esnafa dokunarak götürmeliyiz.” dedi.

Pandemi dönemi boyunca canı yanmış kendisini yanlız hisseden  esnafa dokunmak gerektiğini söyleyen Kaynar, ayrıca odanın kaybedilen bir vizyonu olduğunu, mevcut yönetimde odanın internet sitesinin ve whatsapp hattının bile olmadığından, odanın kendisini güncelleyemediğinden bahsetti.

“Boş Vaatlerden Ziyade İlk Önce Vizyonu Yerine Oturtturmamız Gerekiyor”

Basın toplantısında, mevcut yönetimin idame ettirdiği Esnaf Odası’nın vizyon eksikliği olduğunu ve boş vaatlerden önce kaybedilen vizyonun geri kazandırılması gerektiğini söylerken son olarak “benim söyleyeceklerim bu kadar, anlatacaklarım çok, yapacaklarım çok ama önce başarmamız gerekiyor. Önce vizyonumuzu otutturup esnafın temsil noktasında iyi yerlerde temsil edilmesi gayretinde olacağım ardından zaten projelerimizle genç beyinler var aramızda onların projeleri ile çok iyi bir noktaya yönetim anlamında geleceğimizi düşünüyorum.” dedi.

Esnafın oyuna sahip çıkmasını savunan Başkan Adayı Kaynar, tüm esnaflarımızı sandık başında görmeyi beklediğini dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir