Ermenek Belediye başkanı Atilla Zorlu, Güven Altay için geliyor

Eklenme tarihi: 24/03/2022 – 14:19

Son güncellenme tarihi: 24/03/2022 – 14:19


Geçtiğimiz ay İYİ Parti genel merkezi tarafından Darıca İlçe başkanı olarak atanan Güven Altay 27 Mart Pazar günü oluşturduğu yeni yönetimi ile kamuoyunun karşısına çıkacak.

Yüksel ERCAN (KOCAELİ İGFA)- Pazar günü Darıca’da düzenlenecek sabah kahvaltısı ile yeni yönetimini ve yönetimde yaptığı görev bölümünü medya mensupları ile tanıştıracak olan
Güven Altay’a bir destekte Ermenek belediye başkanı Atilla Zorlu’dan geldi.

“PAZAR GÜNÜ GÜVEN KARDEŞİMİN YANINDA OLACAĞIM”

Pazar günü yapacağı toplantıda Güven Altay’ın yanında olacağını belirten
Ermenek Belediye başkanı Atilla Zorlu “ Güven Altay ile uzun yılara dayalı bir
dostluğumuz, kardeşliğimiz var, Ben2019 yılında belediye başkanı olduğumda
kutlamaya ilk gelenler arasında Güven Altay’da vardı, Böyle bir günde
kendisinin yanında olmak , desteğimi sunmak adına Pazar günü Güven
kardeşimin yanında olacağım,

“GÜVEN ALTAY’IN TEŞKİLATÇILIĞINI VE ÇALIŞKANLIĞINI YAKINDAN BİLİYORUM”

Güven Atay’ın teşkilatçılığını ve çalışkanlığını çok yakından tanıyan birisi olarak İYİ Partinin oy oranını Darıca’da en üst noktalara taşıyacağından en ufak bir şüphem yok, Şimdiden İlçe başkanımız Güven Altay’a ve yönetimindeki tüm kardeşlerime hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

ERMENEK BELEDİYE BAŞKANI ATİLLA ZORLU KİMDİR ?

Atilla Zorlu,Karaman ili Ermenek İlçesi nüfusuna kayıtlı, 1974 Gelibolu doğumlu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimini Konya Gazi Lisesi’nde tamamladı.1996 yılında Selçuk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünden mezun oldu. Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Anabilim Dalı Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi alanında yüksek lisansını ve Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Türkiye Cumhuriyeti Anabilim dalında doktora eğitimimi tamamladı. Vatani görevini 2005 yılında Ardahan’da yerine getirdi. Atatürkçü Düşünce Topluluğu, TEMA Vakfı, Taşeli Kültür ve Yardımlaşma Derneği ile Yörük Türkmen Vakfı gibi sivil toplum kuruluşlarında uzun yıllar aktif yöneticilik görevlerinde bulundu.

Atatürkçülük ve Cumhuriyet Ekonomi Politikaları ile Yakınçağ Siyasi Tarihi üzerine çok sayıda kongre ve sempozyumlarda konuşmacı olarak görev aldı. 18 yıl Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi Bölümünde öğretim görevlisi olarak çalıştı ve çeşitli birimlerde yöneticilik görevlerinde bulundu. 27.dönem İYİ Parti Karaman İli 2.sıradan milletvekilli adayı oldu. 2019 Yerel Seçimlerde İYİ Parti’den Belediye Başkanı adayı oldu ve 31 Mart 2019 seçimlerinden sonra Ermenek Belediye Başkanı olarak göreve başladı.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir