Enerjinin kalbi İstanbul’da atacak

Eklenme tarihi: 18/03/2022 – 6:39

Son güncellenme tarihi: 18/03/2022 – 6:39


Türkiye’nin güneş enerjisi sektöründeki en önemli organizasyonu Solar İstanbul Fuarı, 23-26 Mart tarihleri arasında kapılarını açıyor.

İSTANBUL (İGFA) – Organizasyonu Birleşik Fuar Yapım A.Ş (BİFAŞ) tarafından gerçekleştirilecek Solar İstanbul Güneş Enerjisi, Enerji Depolama, Elektrikli Ulaşım ve Dijitalizasyon Fuarı ve Konferansı, enerji sektöründe ki bir çok yeniliğin sergilenmesine fırsat verirken eş zamanlı gerçekleştirilecek olan konferanslar ile birçok önemli başlık ve oturumlarda sektörün geleceğine ışık tutacak.

Güneş enerji sektörü dışında, yeni enerji kaynağına ihtiyacı olan tüm sektörlerin dikkatini çekecek Solar İstanbul Fuarı’na;  sektörünün lideri konumunda olan 100’e yakın firma katılım sağlayacak.

Yine ulusal ve uluslararası arenada söz sahibi 12 sektör derneği de fuarın destekçileri arasında yer alacağı bildirildi.

Fuarla ilgili açıklama yapan Solar İstanbul Organizatörü Birleşik Fuar Yapım A.Ş (BİFAŞ) Yönetim Kurulu Üyesi Feraye Gürel, sektörle ilgili dünyadaki son teknoloji ve ürünleri, Türkiye’deki sektör temsilcileri ve yatırımcılarla tanıştıracaklarını söyledi.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir