DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Bursa’ya geliyor

0

Eklenme tarihi: 19/03/2022 – 14:58

Son güncellenme tarihi: 19/03/2022 – 14:58


Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 26 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te, Sultan Davet Salonu’nda yapılacak olan 1 Olağan Yıldırım İlçe Kongresi’ni gerçekleştirmek üzere Bursa’ya geliyor.

BURSA (İGFA)- Yıldırım İlçe Kongresi için Bursa’ya gelecek olan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, daha önce Bursa İl Başkanlığı Binası açılışı, İnegöl Kongresi, Osmangazi Kongresi, Bursa İl Kongresi ve Nilüfer İlçe Kongresini gerçekleştirmek üzere Bursa’ya gelmişti.

DEVA Partisi Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz; “Çocuklarını okula gönderen anneler , aralıksız 12 saat çalışan babalar, Küçük Sanayi’de çalışan çıraklar, hergün bismillah diyerek evden çıkanlar, tarlasında yeni umutla ekimi bekleyen abiler ve ablalar için çıktığımız bu yolda DEVA değerlerinden ayrılmadan Bursa’mızda hep birlikte güzel bir hayali gerçekleştiriyoruz. Sahada hemşehrilerimiz ile buluşarak ziyaretler gerçekleştiriyor, iktidarımızın ilk 90 ve 360 gününde hayata geçireceğimiz eylem planlarımızı anlatıyoruz. Bursa’mızın 14 ilçesinde teşkilatlarımız kuruldu ve Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan’ın katılacağı Yıldırım İlçe kongremizle birlikte önemli bir adım daha atmış olacağız. Yıldırım’ın DEVA’sına kavuşacağı Cumartesi günü tüm hemşehrilerimizi bekliyor olacağız.” açıklamasında bulundu.

DEVA Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Şener Temur; “Yıldırım’da siyaset yapmak, sorumluluk almak ancak bu ilçeye gönül verenlerin, Yıldırımlı çocuklarımızın gözlerindeki umut ışığına hayran olanların işidir. Bizler de her geçen gün Yıldırımlı hemşehrilerimizin desteğiyle büyüyen partimiz için önemli bir güne kavuşuyor olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle hemşehrilerimizi Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan’ın katılımıyla Cumartesi günü saat 14:00’te Sultan Davet Salonu’nda gerçekleştireceğimiz 1 Olağan Kongremize davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir