CHP Niğde İl Başkanı Adem; “İktidara yürüyüşümüzde halkımızın partimize yoğun katkısını görüyoruz”

0

Eklenme tarihi: 16/03/2022 – 10:28

Son güncellenme tarihi: 16/03/2022 – 10:28


Cumhuriyet Halk Partisi Niğde İl Başkanı Erhan Adem; “Niğde’de üye çalışmalarımız aralıksız sürüyor. CHP’ye katılımların her geçen gün arttığı Niğde’de tüm örgütlerimiz gece gündüz saha çalışması yürütüyor. Yeni üye kayıtlarımız artarak devam ediyor” dedi.

Murat Karakaya (NİĞDE İGFA)- Cumhuriyet Halk Partisi Niğde İl Başkanı Erhan Adem, partisinin üye kayıtlarındaki artışa değinmek için bir açıklama yaptı. Adem, CHP’ye ilginin her geçen gün arttığını ifade etti.

CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem, “Niğde’de il ve ilçe örgütlerimiz üye çalışmalarını aralıksız sürdürüyor ve halkımızla iletişimlerini üst düzeyde devam ettiriyor. Niğde’nin her köşesinde halkımızla bir araya geliyoruz. Ülkemizin ve ilimizin son durumunu anlatıyor, görüş alışverişinde bulunuyoruz. Halkımızın sorun ve sıkıntılarını dinliyor ve gündeme taşıyoruz. Hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Tüm üyelerimize evinize hoş geldiniz diyorum. İktidara yürüyüşümüzde halkımızın yoğun katkı ve talebini görmek bizleri mutlu ediyor. Halkımızın umudu Cumhuriyet Halk Partisi. CHP iktidarında halkımız, hak ettiği güzel günlere kavuşacaktır” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir