Bursa’nın başarılı okçuları Fetih Müzesi’nde ödüllerini aldı

0

Eklenme tarihi: 15/03/2022 – 7:47

Son güncellenme tarihi: 15/03/2022 – 7:47


Akıncılar Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü ve Derneği tarafından Bursa’da düzenlenen ‘Geleneksel Okçuluk Dostlar Arası Kış Ligi’nde dereceye giren sporculara 1326 Panorama Fetih Müzesi’nde ödülleri verildi.

BURSA (İGFA)- Ata sporu olan okçuluğu gelecek nesillere taşımak adına çalışmalarını sürdüren Akıncılar Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü ve Derneği, Bursa’da ‘Geleneksel Okçuluk Dostlar Arası Kış Ligi’ne ev sahipliği yaptı. 4 hafta süren ve kıyasıya mücadelelere sahne olan turnuvaya, Bursa, Balıkesir, İstanbul, Yalova, Çanakkale, Kütahya illerinden 15 kulüp ve 275 sporcu katılım sağladı. Centilmenlik içinde geçen turnuvada dereceye giren kulüplere ve okçulara 1326 Panorama Fetih Müzesi’nde düzenlenen törenle ödülleri verildi.

Başarılı sporcular madalyalarını AK Parti Bursa Milletvekilleri Ahmet Kılıç, Osman Mesten, Atilla Ödünç ile Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık’ın ellerinden aldı. Büyük bir katılımla gerçekleşen ödül töreninde mehter ve kılıç kalkan gösterisi yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir