Bursa Orhangazi’de eğitime yakın mercek

Eklenme tarihi: 24/03/2022 – 7:41

Son güncellenme tarihi: 24/03/2022 – 7:41


Bursa’da eğitim çalışmalarını yerinde incelemek üzere Orhangazi ilçesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür, ilçedeki okullarda öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

BURSA (İGFA) – Eğitim çalışmaları kapsamında Orhangazi’de bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür; Orhangazi Kaymakamı Süleyman Özçakıcı, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın ve Orhangazi İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Sakarya’yı makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından eğitim çalışmaları hakkında istişarede bulunmak üzere gerçekleştirilen toplantıda ilçe millî eğitim müdürleriyle bir araya gelen Serkan Gür, Bakanlık politika ve kararları çerçevesinde izlenecek yol haritası hakkında ilçe müdürleriyle bilgi alışverişinde bulundu.

Orhangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrenci ve öğretmenlerle de bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür; mesleki ve teknik eğitimin kritik rolünün farkında olduklarını, güçlü mesleki ve teknik eğitimin güçlü Türkiye düşüncesiyle mesleki eğitimde eğitim-üretim-istihdam çevrimini güçlendirmek için çalıştıklarını söyledi.

Orhangazi’de 125. Yıl Anaokulu, Tuna İlkokulu ve Orhangazi Ortaokulunu ziyaret eden Serkan Gür, okullarda öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir