Bursa İnegöl Belediyesi’nde Mart ayında doğanlara sürpriz

Eklenme tarihi: 01/04/2022 – 9:28

Son güncellenme tarihi: 01/04/2022 – 9:28


İnegöl Belediyesi’nde doğum günü buluşmalarının ilki Mart ayında dünyaya gelen personelin doğum gününün kutlaması ile başladı. Başkan Alper Taban, Mart ayında dünyaya gelen 78 personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti.

BURSA (İGFA)- İnegöl ve İnegöl’de yaşayan vatandaşlar için gece gündüz demeden mesai harcayan Belediye Başkanı Alper Taban, personelini de unutmadı. İnegöl Belediyesi’nde her ay düzenli olarak gerçekleştirilecek doğun günü buluşmalarının ilki bugün yapıldı. Mart ayında dünyaya gelen 78 personelin doğum günü, Kent Müzesi Konferans Salonunda yapılan buluşmayla kutlandı.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile İnsan Kaynakları Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen organizasyonda, Başkan Taban Mart ayında dünyaya gelen personel ile bir araya geldi. Program açılışında kısa bir konuşma yapan İnsan Kaynakları Müdürü Osman Kalkan, İnegöl Belediyesi’nin çok büyük bir aile olduğunu ifade ederek kendisinin de bu ailenin bir ferdi olmaktan gurur duyduğunu dile getirdi.

Ardından Belediye Başkanı Alper Taban sahneye çıkarak personele hitaben bir konuşma yaptı. Başkan Taban, “Bugün sizlerin doğum gününü kutlamak için bir aradayız. Yeni yaşınızın sağlıkla, bereketli geçmesini diliyorum. Çatısı altında bulunduğumuz İnegöl Belediyesi köklü bir kurum. Tarihi 1870’e dayanıyor. 152 yaşında bir belediye… Pek çok arkadaşımız gelmiş geçmiş, hizmet vermiş, bu güzel şehir için çalışmış. Bugün de sizler gayret ve azimle, aynı duygu ve düşüncelerle çalışıyorsunuz. Ben tüm arkadaşlarımızı kalben çok seviyorum. Gayret ve çalışmalarınızdan dolayı da sizlere çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte çok çalışacağız, örnek belediye olacağız, örnek insanlar olacağız. İnşallah bundan sonraki yaşlarınızın daha güzel geçmesi dileği ile hepinize sağlıklı ve sıhhatli ömürler diliyorum” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir