Başkan Yüce: “Onların duasında Sakarya’nın geleceği var”

0

Eklenme tarihi: 16/03/2022 – 12:48

Son güncellenme tarihi: 16/03/2022 – 12:48


Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yardım derneği ziyaretinde ihtiyaç sahipleri için yapılan çalışmaları anlatırken, “Sosyal marketimiz, sevgi mağazamız çalışıyor. Aşevimizde sıcak aşımız hep var. Ramazan arifesinde, üç aylarda
dokunduğumuz her bir vatandaşımızın duasında bu şehrin geleceği var” dedi.

SAKARYA (İGFA)- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, kent genelinde vatandaşlara yardım ulaştırmak için faaliyet yürüten Sakarya Deli Dumrul Derneği’ni ziyaret etti. Yüce’ye ziyarette Büyükşehir Belediyesi CHP Grup Sözcüsü Şaban Koludra eşlik etti. Başkan Yüce’yi karşılayan dernek başkanı Mehmet Canlı, yardıma muhtaç vatandaşlar için yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Yüce ise özellikle son dönemde ağırlık verilen sosyal hizmet çalışmalarına değinerek, Ramazan arifesinde ve üç aylar gibi bir dönemde yardımlaşmanın çok daha kıymetli olduğunu söyledi ve “İhtiyaç sahiplerimizin bizler için yaptığı duada bu kentin geleceği var” vurgusu yaptı.

Sosyal market, sevgi mağazası ve aşevi hizmetleriyle her gün daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmak için çalıştıklarını belirten Yüce, “Hepimiz şehir için uğraşıyoruz. Şehir bizim yaşamımız. Ne kadar güzel olursa bu kent, o kadar güzel yaşarız. Biz de elimizden geldiğince ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sosyal market, sevgi mağazamız çalışıyor. Aşevimizde gece gündüz tenceremiz kaynıyor, sıcak aşımız vatandaşımıza ulaşıyor. Bu soğuk kış günlerinde, mübarek üç aylardayız, 11 ayın sultanı Ramazan’ın da arefesi. Bir desteğe, uzanacak bir ele ihtiyaç duyan vatandaşlarımızdan aldığımız bir dua bizim için yeterli. Onların dualarında bu kentin geleceği var. Bizlere Allah kelamıyla söyledikleri bir çift güzel sözün kıymeti, hiç bir şeyle ölçülemez” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir