Başkan Büyükkılıç, Başkent Ankara’da çalışmalarını sürdürdüklerini vurguladı.

0

Eklenme tarihi: 17/03/2022 – 14:11

Son güncellenme tarihi: 17/03/2022 – 14:11


Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da hitaplarını gerçekleştirdiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı.

Mehmet UZEL (ANKARA İGFA)- Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, başkentte parti genel merkezinde düzenlenen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrif ettiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı.

ERDOĞAN: “2023 SEÇİMLERİNİN AREFESİNDEYİZ”

Toplantıda, önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her zaman söylediğimiz gibi AK Parti milletin sesidir, milletin hizmetkârıdır. Günün 24 saati milletin sesidir. Kadim davamızın bize gösterdiği yolda yürürken, partimiz daha büyük hedeflere koşuyor. Sabırla çalışarak önümüze çıkan her sorunu çözüyoruz. Bugüne kadar girdiğimiz 15 seçimi istisnasız tamamında sandıktan açık ara parti olarak çıktık. 2023 seçimlerinin arefesindeyiz. Bir kez daha milletimizin karşısına çıkacağız ve seçmenden ruhsat isteyeceğiz” diye konuştu.

Toplantıda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hitaplarını dinlediklerini ifade eden, Başkan Büyükkılıç konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımızı Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımları ile başkentimizde gerçekleştirdik. Kıymetli liderimiz Sayın Erdoğan’ın hitaplarını dinledik. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Büyükkılıç, ‘Her şey Kayseri’ için diyerek, tevazu, samimiyet ve gayret ile Ankara’da çalışmalara devam ettiklerini de vurguladı.

Toplantıya Başkan Büyükkılıç’ın yanı sıra AK Parti Kayseri İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timuçin ve AK Parti Kayseri İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Mert Şimşek de katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir