İzmir Bergama Kitap Günleri için geri sayım başladı

Eklenme tarihi: 22/03/2022 – 7:07

Son güncellenme tarihi: 22/03/2022 – 7:07


Bergama Belediyesi tarafından Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan Kitap Günleri için geri sayım başladı. 25 Mart – 03 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek kitap günlerine 50 yayınevi, 30 yazar katılacak. Yazarlar sevenleri için imza günleri düzenleyecek. Başkan Koştu, tüm Bergama ve çevre ilçelere seslenerek, “Herkesi kitap günlerine gezmeye, istedikleri kitapları almaya ve gönüllerince okumaya davet ediyorum” dedi.

İZMİR (İGFA)- Bergama Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan kitap günleri için hazırlıklar başladı. 25 Mart – 03 Nisan 2022 tarihleri arasında düzenlenecek kitap günlerine yaklaşık 50 yayınevi ve 30 yazar katılacak.

Gençlerin ve çocukların kitap okuma alışkanlığı kazanması için Kitap Günleri’nin düzenlediğini ifade eden Bergama  Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Tabiiki kitap okumanın yaşı yok. Küçük yaşlardan itibaren çocuklarımıza kitap okuma sevgisi kazandırmalıyız. Anne, Baba, Dede, Babaanne ve Anneannelere de buradan seslenmek istiyorum. Tutun torununuzun elinden getirin kitap günlerine. Kitap kokusunu çocuklarımız 10 gün sürecek kitap günlerinde doyasıya içlerine çeksinler. Bir de hem kendiniz hem torununuz için kitaplar alın. Okumaktan güzel bir şey yok” dedi.

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir