ARİF TAK KONU GEMLİK OLUNCA SUSPUS

0

Eklenme tarihi: 30/03/2022 – 7:10

Son güncellenme tarihi: 30/03/2022 – 7:10


ARİF TAK KONU GEMLİK OLUNCA SUSPUS
Bursa Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz yıl Türkiyede bir ilk olarak hayata geçirdiği Ramazan yardım çeklerinin sadece mahalle bakkallarında geçerli olması uygulamasını bu yıl da devreye aldı. Bu sayede Ramazan ayında hem ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü hem de ekonomik anlamda zor günler geçiren mahalle bakkallarına rahat bir nefes aldırdı.
Ancak Bursa da Esnaf’ın yanında duran ESOB Başkanı Arif Tak sadece seçimden seçime gelip seçimlerde algı yaratma peşinde olmasının dışında Bursa Esnafını ilgilendiren projelerde yer alırken Gemlik Esnafı ile alakalı sorunlara hep sessiz kalıyor.
Gemlik Belediyesi tarafından hayata geçirilen Halk Büfe projesinde hizmetin hiç bir aşamasında bulunmayan Esnaf odası Esnaf’ın itirazlarına aldırış etmeden kulaklarını tıkayıp sadece izlemekle yetiniyor.
Geçtiğimiz günlerde Gemlik Belediyesinin üretip Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan’ın tezgah başında marul satmasını bile izleyen oda başkanları bu vurdumduymaz sessizlikleriyle pes dedirtiyorlar.
Bursa Büyükşehir Belediyesinin bu anlamlı projesinde yer alan Arif Tak’ın arada birde olsa sadece aidat borcundan dolayı Esnafı icraya vermenin dışında Gemlik Esnafınında Ekonomik kriz ile boğuştuğunu hatırlayıp yer aldığı projeleri genişletmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir