İletişim Başkanlığı’ndan “Birlikte Türkiye’yiz” şarkısı

0

Eklenme tarihi: 20/03/2022 – 6:37

Son güncellenme tarihi: 20/03/2022 – 6:37


Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanan ve Ali Osman Erbaşı’nın bestelediği, sanatçı Şükriye Tutkun’un seslendirdiği, Türkiye’nin millî birlik ve beraberliğine vurgu yapan “Birlikte Türkiye’yiz” şarkısı kamuoyuyla paylaşıldı.

ANKARA (İGFA) – Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, şarkı için hazırlanan klibi sosyal medya hesabından paylaştı.

Sanatçı Şükriye Tutkun’un seslendirdiği “Birlikte Türkiye’yiz” şarkısının klibinde Türkiye’nin millî değerleri, birlik ve beraberliği vurgulanırken ulaşımdan savunmaya, eğitimden enerjiye, sağlıktan insani yardıma çeşitli alanlarda gerçekleştirilen atılımlar yer aldı. Türkiye’nin mega projelerinin yer aldığı klipte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılan 1915 Çanakkale Köprüsü’nden görüntülere de yer verildi.

İletişim Başkanı Altun, şarkıya ilişkin paylaştığı mesajında, “Türkiye’miz, ülkemiz ne güzel bir memleket, ne kutlu bir vatan. Bu vatan için gece gündüz çalışan güçlü bir liderimiz var. Hikâyemiz burada, sazımız burada, sözümüz burada. Kalbimiz burada, burası için atıyor. Birlikte Türkiye’yiz en son nefese kadar. Kıymetli sanatçı Şükriye Tutkun’a bu değerli çalışması için duygularımıza tercüman olduğu için bir kez daha teşekkür ediyorum. Kadife sesi bu güzel memlekette hep var olsun” ifadelerine yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir