AK Partili Milletvekili Dal’dan, müjde!

Eklenme tarihi: 01/04/2022 – 7:48

Son güncellenme tarihi: 01/04/2022 – 7:48


Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Çarşamba gününü dolu dolu geçirdi.

KİLİS (İGFA)- Çarşamba günü öğleden önce TBMM’de Dilekçe ve İnsan Hakları Komisyonun yapılan toplantısına katılan Milletvekili Dal, öğleden sonra Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu bakanlıktaki makamında ziyaret etti.

Kilis’in yol ve ulaşım sorunlarını masaya yatıran Milletvekili Ahmet Salih Dal, Bakan Karaismailoğlu’dan müjdeli haberler ile döndü. AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, sosyal medya hesabından yaptığı görüşmeler hakkında bilgiler verirken aldığı müjdeli haberleri ise Kamuoyu ile paylaşmayı ihmal etmedi. Dal paylaşımında, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret ettim. Daha önce Kilis Heyeti olarak görüştüğümüz konularla alakalı; Amanos Dağı tüneli ile İskenderun Limanına bağlantı yolunun Sayın Cumhurbaşkanımızın onayında olduğunu söyledi. Sanayi Kavşağı ile ilgili düzenlemeyi Karayolları Genel Müdürünü arayarak talimat verdi. Bir kaç gün içinde başlanması planlanıyor. Kilis – Musabeyli – Nurdağı yolu ile alakalı müteahhidinin parasının ödenip işin hızlandırılacağı sözünü verdi” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Dal, ayrıca talep ile ilgi ve alakalarından dolayı Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na teşekkür etti.

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir