AK Parti’den Pazaryeri ilçesinde birlik beraberlik mesajı

Eklenme tarihi: 29/03/2022 – 6:37

Son güncellenme tarihi: 29/03/2022 – 6:37


AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım ve AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı Pazaryeri İlçesinde ilçe esnafını ziyaret ederek istek ve taleplerini dinledi.

Pazaryeri Gündem (BİLECİK İGFA)- Pazaryeri ilçesinde gerçekleştirdikleri ziyaretle, ilçe esnafına hayırlı işler ve bereketli kazançlar dileyen AK Parti İl Başkanı Yıldırım ve Milletvekili Yağcı, esnaflar ile sohbet etti.

Başkan Yıldırım, “Milletvekilimiz Selim Yağcı, Pazaryeri Belediye Başkanımız Zekiye Tekin, ilçe başkanımız İsmail Soydan ve ilçe teşkilatımız ile birlikte Pazaryerili hemşehrilerimizi ziyaret ettik. Pazaryeri ilçemizin ekonomisine katkıda bulunan esnaf ve sanatkârlarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duydum her birinin kazançlarının bereketli olmasını diliyorum. Pazaryerili hemşehrilerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Yıldırım ve Milletvekili Yağcı, ilçede esnaf ziyaretleri sonrası Pazaryeri Kaymakamı Ferhat Altay’ı, Belediye Başkanı Zekiye Tekin’i ve AK Parti Pazaryeri İlçe Teşkilatını ziyaret etti.AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı İsmail Soydan ve ilçe yönetimi ile bir araya gelen Başkan Yıldırım ve Milletvekili Yağcı, ilçe Başkan Soydan’dan ilçe çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Başkan Soydan, “AK Parti Milletvekilimiz Sayın Selim Yağcı ve İl Başkanımız Sayın Serkan Yıldırım’ı Pazaryeri İlçe teşkilatımızda Belediye Başkanımız Zekiye Tekin, Kadın Kolları Başkanımız Büşra Kanat,  İl Genel Meclis Üyemiz Alattin Emral, Belediye Meclis Üyelerimiz, Hüseyin Ünal, Selami Özdil, Erkan Karakaş ağırladık. Başkanımıza ve Milletvekilimize Partimizin çalışmaları hakkında bilgiler verdik, ilçemizde bulunan esnaflarımızı ziyaret ederek esnaflarımıza bol kazançlar temennisinde bulunduk. İlçemize desteklerinden dolayı Milletvekilimiz Sayın Selim Yağcı’ya ve İl Başkanımız Sayın Serkan Yıldırım’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir